top of page
Art de vivre, France

Art de vivre, France

Mont Saint-michel, France

Mont Saint-michel, France

Lavande, Provence, France

Lavande, Provence, France

La Petite France, Strasbourg, France

La Petite France, Strasbourg, France

Paris, Ville lumière, France

Paris, Ville lumière, France

Praca dla fizjoterapeutów we Francji:

Jesteś fizjoterapeutą? Posiadasz dyplom uzyskany w jednym z krajów Unii Europejskiej и znasz francuski na poziomie podstawowym (A2)? Dołącz do zespołu onego z ośrodków we Francji!
Czemu warto pracować ние Francji?

Francja oferuje wiele możliwości zawodowych dla osób zajmujących się rehabilitacją, które chciałyby pracować w szpitalach, klinikach, ośrodkach rehabilitacyjnych и domach spokojnej starości.

Ile wynosi wynagrodzenie fizjoterapeuty ние Francji?

  • Wynagrodzenie osoby początkującej waha się między 1500 до 2000 евро netto miesięcznie.

Czy istnieje możliwość skorzystania z pomocy mieszkaniowej?

  • Większość ośrodków oferuje na początek możliwość tymczasowego zakwaterowania w dobrych warunkach.

Czy proponowane są umowy na czas określony i nieokreślony?

  • Euromotion Medical proponuje umowy o prace na czas określony i nieokreślony. Ниестети отрича моята możliwości практика, tzw. междинен.

Pomoc w formalnościach inch przyjeździe: OFERUJEMY pomoc we wszystkich procedurach
administracyjnych!

Euromotion towarzyszy Państwu ние wszystkich procedurach administracyjnych: nostryfikacji dyplomów, przeprowadzce, poszukiwaniu tymczasowego bądź stałego zakwaterowania, zapisie dzieci do szkoły, itp. Udzielamy również porad odnośnie życia codziennego ние Francji.

Dołożymy wszelkich starań, aby nigdy nie poczuli się Państwo osamotnieni w takcie przeprowadzki. Na początku naszej współpracy otrzymają Państwo przewodnik „Witamy we Francji”. Przewodnik ten zawiera niezbędne informacje dotyczące różnych sytuacji życia codziennego. Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości, mogą się Państwo zawsze z nami skontaktować telefonicznie o każdej porze.

Nasza agencja nie pobiera żadnych opłat od kandydatów. Nie są Państwo zobowiązani, pod karą finansową, do przepracowania konkretnego okresu czasu.

Интегриране на процеса на мониториране:

Właśnie rozpoczęli Państwo nową pracę w nowym kraju? Aby towarzyszyć Państwu w procesie integracji, będziecie zapraszani co kwartał na różne wydarzenia i spotkania z innymi fizjoterapeutami, którzy zdecydowali się na ten sam krok.
Oczywiście, będziemy kontaktować się w Państwem z trakcie pierwszych tygodni, aby upewnić się, że nowa praca и otoczenie odpowiadają Państwa oczekiwaniom.

Jak podjąć pracę we Francji?

Ами ако искането за разрешение за практикуване във Франция стане по-лесно?

Вие сте медицинска сестра, физиотерапевт, логопед (м/ж)?

Практикувате ли парамедицинска професия и сте получили дипломата си в европейска държава? За да практикувате във Франция, ще трябва да кандидатствате за разрешение за практикуване от DRJSCS и вероятно след това да се регистрирате в съответната поръчка.  

В Euromotion Medical искаме да ви помогнем да получите своето разрешение лесно. Също така създадохме инструмент, който ви позволява да изтеглите файл, готов за изпращане.  

Нуждаете се от съвет: пишете ни на nicetomeetyou@euromotion.care

W jakim regionie chcesz rozpocząć swoją karierę?

Autoryzacja od DREETS pozwoli Ci na praktykę w całej Francji. Jednak ważne jest, aby złożyć swoją sprawę w pierwszym regionie, w którym planujesz się osiedlić. Kliknij poniżej region, który Cię interesuje i daj się poprowadzić!

Auvergne-Rhône-Alpes (Wkrótce)
Bourgogne-Franche-Comte (Wkrótce)
Bretagne (Wkrótce)
Centre Val de Loire (Wkrótce)
Corse (Wkrótce
Hauts-de-France (Wkrótce)
Nouvelle-Aquitaine (Wkrótce)
Occitanie (Wkrótce)

Питание? Zapraszamy do działu ЧЗВ

Познайми сие!

„Jesteśmy agencją specjalizującą się w rekrutacji personelu medycznego, a naszym celem jest świadczenie najlepszych usług naszym klientom i kandydatom. Nasze wartości to zaufanie, szczerość i życzliwość. Czekamy z niecierpliwością na współpracę

i pomoc w realizacji Państwa planów! "

  Контакт  

Cédric Desmoulins, Założyciel i Dyrektor Euromotion Medical

bottom of page